Kontakt

Jeśli masz pytania, uwagi lub sugestie, wypełnij poniższy formularz podając swój adres-email, jak również temat oraz treść wiadomości. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak tylko to możliwe.
Imię:
E-mail:
Temat:
Wiadomość:
Kod weryfikacyjny:
Wpisz znaki znajdujące się na poniższym obrazku.
Piękne i bogaci… To połączenie, o którym marzy wiele pięknych kobiet oraz wielu zamożnych mężczyzn. Panie uwielbiają być przecież adorowane, obdarowywane prezentami i doceniane za swoją urodę. Panowie zaś cenią towarzystwo atrakcyjnych, często młodszych partnerek, które wiedzą, czego oczekują i są w stanie jasno to określić.

Właśnie znalazłeś/znalazłaś miejsce, które pozwoli Ci spełnić marzenia o kontakcie z wymarzoną drugą osobą, jakiej przez cały czas poszukiwałeś/poszukiwałaś. Panowie: możecie już przestać publikować ogłoszenia o treści „zasponsoruję Panią”! Wszystko, czego potrzebujecie, znajdziecie na tym portalu. Wystarczy, że wypełnicie powyższy formularz, aby dowiedzieć się wszystkiego, jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.Przekonasz się, że warto nam zaufać – u nas czeka mnóstwo pięknych kobiet oraz bogatych mężczyzn!

Przekonaj się sam/sama, że słowa „piękne” i „bogaci” wcale nie muszą się wykluczać – znajdź swojego partnera dzięki naszemu portalowi!